Bombki

Bombki ręcznie malowane

Podkategorie

 • Bombki brokatowe

  Jest to dział z bombkami o wymiarach 6cm, 8cm, 10cm ale również znajdą tutaj Państwo formy ( gwiazdki, owale, serca) . Można znaleźć tu bombki wykonane różnymi metodami, łączenie brokatów o różnej ziarnistości od 0,2 cm do 1cm. Bombki brokatowe są doskonałym uzupełnieniem świątecznego drzewka, a przy światełkach pięknie oddają swój blask, co więcej nadają się również do dekoracji mieszkań. W tym dziale proponujemy bogatą gamę kolorystyczną brokatów wysokiej jakości od bieli i czerni po róż, fiolet ,zieleń. Nie ma koloru którego nie moglibyśmy zrobić. Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego koloru brokatu napisz do nas , jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i oczekiwania czy specjalne zamówienie co do wybranego brokatu na danej bombce.

 • Bombki zdobione

  Bombki zdobione

  Lubisz minimalizm, ale również oryginalność.  Zajrzyj do tego działu . Różnego rozmiaru i koloru ozdoby. Skromniej udekorowane, ale również śliczne, oryginalne i niespotykane.  Bombki zdobione perełkami, przyozdobione piórkiem, a może piórko wewnątrz bombki. Znajdują się  tutaj różnego rodzaju wzory ręcznie wykonane , ślimaczki, listki , brokatowe lub perełkowe groszki, ale to nie wszystko, znajdziesz tu również odrobine magii danego produktu .

 • Bombki pod imię dedykacje

  Szukasz drobnego upominku dla bliskich, znajomych z pracy czy szkoły…. Nie musisz dłużej szukać. bombka z dedykacją/imieniem, Ten wzór idealnie nadaje się na małą niespodziankę, dla każdej z grup wiekowych i na każdą okazję. Oferujemy  serca o kolorze czerwieni, bordo i bieli. Bogato zdobione serduszko- perełkami, kamieniami obsypane pięknie mieniącymi się brokatami, idealnie prezentuje się na choince,  pięknie może przyozdobić  wnętrze , umieszczając ją na stojaczku bądź stroiku świątecznym. W tym dziale znajdują się również bombki o średnicy 10cm z dedykacją na gładkiej bombce, uroku takiej delikatnej odsłonie bombki dodaje przyczepione od góry białe pióro marabuta. Dodatkowo Dedykacja może powstać na dowolnej bombce brokatowej jaki innej według osobistych preferencji i upodobań. Oferujemy dowolną dedykacje, jesteśmy otwarci na państwa pomysły, Imię? data urodzenia dziecka? a może prezent dla Kochanych dziadków?  To wszystko jest u Nas możliwe, zachęcamy do sprawienia przyjemności bliskiej osobie.

 • Bombki bogato zdobione...

  Bombki bogato zdobione de lux:

  Lubisz dużo blasku, właśnie tu go znajdziesz. Ta kategoria poświęcona bogato zdobionymi bombkami, dekorowanymi kamyczkami różnej wielkości i rodzaju, perełkami, a także brokatami i innymi ślicznie mieniącymi się dodatkami. Ręczne wykończenia, precyzja staranność i dokładność wykonania tego rodzaju ozdoby sprawia, że zechcesz ją mieć w swoim domu. Rozmiary bombek jakie oferujemy to 8/10 cm ,owale i serca . Na tych ozdobach znajdziesz wszystko co potrzebne aby Twoja choinka błyszczała oryginalną , nowoczesną ozdobą,  Różnego rodzaju kolorystyka, lakier , mat a może transparentna bombka ?  Gwarantuje, że znajdziesz tu cos dla siebie. Spodobał Ci się wzór, a nie koniecznie ozdoba jest w Twojej gamie kolorystycznej, i chciałbyś  mieć go w innej kolorystyce, napisz do nas, dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

 • Bombki z podziałem na...

Aktywne filtry