Warunki dostawy i płatności

Dostawa
Czas realizacji zamówienia wynosi od 24 do 48 godzin po otrzymaniu płatności. W przypadku płatności za pobraniem towar pakujemy i nadajemy maksymalnie w ciągu 24 godzin od dnia złożenia zamówienia. Następnie paczkę przekazujemy firmie kurierskiej, która w zależności od miejsca dostarcza towar w maksymalnie 48 godzin. W okresie przedświątecznym z powodu bardzo dużej ilości zamówień czas realizacji może się wydłużyć o czym poinformujemy drogą e-mailową w wiadomości zwrotnej do zamówienia.

Płatności
Akceptujemy płatności przelewem tradycyjnym oraz za pobraniem. Informacja o numerze konta pojawia się w podsumowaniu zamówienia. Przy odbiorze osobistym w siedzibie naszej firmy preferujemy płatność gotówką.
Koszt przesyłki podany jest zawsze przy podsumowaniu zamówienia, a w przypadku jednorazowych zamówień na kwotę przekraczającą 300,00 PLN koszty przesyłki pokrywane są przez nas.

Pakowanie
Nasze bombki pakujemy w różny sposób, w zależności od wielkości i specyfiki zamówienia. Jeśli zamawiają Państwo zestawy prezentowe jedno- lub czterosztukowe bombki zapakowane są w ozdobne pudełko z wysokiej jakości tektury falistej, karbowanej, ozdobione kolorowymi tasiemkami oraz kokardką i wyłożone satyną. Pudełka produkujemy w naszej dekoratorni. Następnie pakowane są w sposób bezpieczny do wysyłki w karton, który jest owinięty folią stretch oraz taśmą. Przy zamówieniach z innych działów niż zestawy prezentowe, bombki są owijane każda z osobna w papier pakowy, po czym umieszczane w specjalnie zaprojektowanych i wyprodukowanych również przez nas pudełkach z gładkiej tektury o wysokiej jakości. Całe zamówienie jest pakowane w karton zbiorczy owinięty folią stretch oraz taśmą.