Produkty

Podkategorie

 • Bombki

  Bombki ręcznie malowane

 • Bombki dla

  Bombki dla firm: 

  Jesteś szefem firmy i szukasz upominku dla pracowników bądź firm współpracujących z Twoją firmą  ? Szykuje się większe zamówienie, ? takie również wykonujemy. Z jedno lub dowolny wybór, od brokatowej po wysoko zdobione de lux.  wszystko ręcznie wykonane, dopracowane, i wykończone. Nie zapominajmy, że jest to nasz polski produkt. Szklany i ręcznie wykonany. Większe zamówienia wysyłamy dodatkowo  w opakowaniu zbiorczym, dokładnie zabezpieczając każdy zestaw. Możliwość dołączenia wizytówki z logo Twojej firmy jak również na konkretne wzory naniesienie dedykacji bądź nazwę firmy 

 • Kontakt

  Kontakt z nami

 • Pudełka na bombki

  Pudełka na bombki:

  Nasza firma nie zajmuje się tylko zdobieniem ręcznym   i sprzedażą bombek choinkowych. Spójrz Tu. Oferujemy, również opakowania prezentowe na  bombkę. Jedno i cztero sztukowe. Wykonane z wysokiej jakości tektury falistej, pięknie przyozdobione kokardą dopasowaną kolorystycznie do zawartości . Jeśli spodoba Ci się konkretny wzór\ kolor kokardy wykonamy go dla ciebie na zamówienie. Dodatkowo, opakowania wysadzane są satynowym materiałem wewnątrz, dzięki temu ozdoba pięknie się prezentuje, co można dostrzec poprzez przezroczyste okienko znajdujące się na wieczku pudełeczka. W ofercie są również pudełka wyścielone siankiem naturalnym oraz przyozdobione kokardką sznurkową oraz tasiemkami ażurowymi . Można zakupić opakowania ozdobione lub nieozdobione. Również w ofercie są pudełka bez okienka.   

 • Zestawy prezentowe

  Zestawy prezentowe:

  W swojej ofercie posiadamy również zestawy prezentowe 4 sztukowe. Tu możesz wykazać się kreatywnością. Zaprojektuj swój zestaw 4 bombek, nie narzucamy Ci konkretnych wzorów, wybierz je sam. Biel i czerń? a może czerwień i granat? Dowolna kompozycja, Stwórz to sam. Jeśli 4 sztuki to zbyt wiele, proponujemy również zestaw  składający się z 1 sztuki dowolnej bombki. Spraw przyjemność bliskim, a zarazem sobie mogąc stworzyć coś swojego. Poniżej przykłady i kolorystyka  zestawów prezentowych jakie przygotowaliśmy – jednak co jest dobre w naszej firmie ?  Że dane zestawy możemy modyfikować – można wybrać dowolne bombki z naszej strony które mamy umieści w ozdobnym pudełku. Zapraszamy wówczas do wiadomości mailowej bądź telefonicznej .

 • Bombki z...

  Bombki pod imię dedykacje

  Szukasz drobnego upominku dla bliskich, znajomych z pracy czy szkoły…. Nie musisz dłużej szukać. bombka z dedykacją/imieniem, Ten wzór idealnie nadaje się na małą niespodziankę, dla każdej z grup wiekowych i na każdą okazję. Oferujemy  serca o kolorze czerwieni, bordo i bieli. Bogato zdobione serduszko- perełkami, kamieniami obsypane pięknie mieniącymi się brokatami, idealnie prezentuje się na choince,  pięknie może przyozdobić  wnętrze , umieszczając ją na stojaczku bądź stroiku świątecznym. W tym dziale znajdują się również bombki o średnicy 10cm z dedykacją na gładkiej bombce, uroku takiej delikatnej odsłonie bombki dodaje przyczepione od góry białe pióro marabuta. Dodatkowo Dedykacja może powstać na dowolnej bombce brokatowej jaki innej według osobistych preferencji i upodobań. Oferujemy dowolną dedykacje, jesteśmy otwarci na państwa pomysły, Imię? data urodzenia dziecka? a może prezent dla Kochanych dziadków?  To wszystko jest u Nas możliwe, zachęcamy do sprawienia przyjemności bliskiej osobie.

Aktywne filtry